Aktualności sportowe

2018-06-17

13.06.2018 r.

W środę wyróżniliśmy sportowców naszej szkoły. Z tej okazji odbyło się ognisko na wzgórzu "Karczówka".

Obecni byli uczniowie, którzy w roku szkolnym 2017/2018 osiągali bardzo dobre wyniki sportowe.

Reprezentanci szkoły w piłce siatkowej, lekkoatletyce, piłce nożnej przy wspólnym...

2018-05-16

15 i 16 maja 2018 r. odbyły się Mistrzostwa Kielc w lekkoatletyce.

W zawodach startowali uczniowie Gimnazjum nr 12 Kielce

Iga Lewinowska, Oliwia Golmento, Aleksandra Jarząbek, Wiktoria Kurczyńska,

Jakub Gąsiorek, Jan Król, Radek Kwiatek, Kacper Malus, Piotr Niestuj, Jakub Nowak,

Konrad Śliwa,...

2018-03-21
, , , , , , , , , , , , ,

20 marca na pływalni Foka odbyły się Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu. W punktacji drużynowej zwyciężyło Gimnazjum nr4, drugie miejsce zajęło Gimnazjum nr 12, a trzecie Gimnazjum Katolickie.

W klasyfikacji medalowej nasza reprezentacja również zajęła 2 miejsce, ustępując Gimnazjum nr 4.

...
2018-03-21
, , ,

14 marca na pływalni Foka w Kielcach odbyły się Mistrzostwa Kielc Szkół Podstawowych w Pływaniu. O tytuły rywalizowali uczniowie z klas V-VII . Do zawodów zgłosiło się aż 17 szkół.

Wyścigi na poszczególnych dystansach były ciekawe i emocjonujące. W punktacji drużynowej zwyciężyła Szkoła Podstawowa...

2018-02-07

W dniu 06.02.2018r. reprezentacja naszej szkoły w składzie :Kacper Kretkowski, Jakub Woźniak, Adrian Szafrański, Jakub Snopek, Dawid Jaworski, Leon Krysiak, Michał Korban, Dominik Lipski, Bartosz Głowacki rozpoczęła zmagania w eliminacjach Mistrzostw Kielc w Piłce Nożnej Halowej Szkół Podstawowych.