Siatkarski Ośrodek Szkolny

2021-11-11

Świętokrzyskie Mini Volley CUP
Kolejny cykl turniejów rozpoczęliśmy dzis na hali SMS Wybicki w Kielcach. W rywalizacji sportowej wzięły udział drużyny z Krakowa, Zawiercia, Połańca, Ostrowca Świętokrzyskiego, Buska Zdroju, Skarżyska Kamiennej i Kielc.
W klasyfikacji końcowej nasze drużyny zajęły:

W kategorii czwórek
 II miejsce ( Jan Kołomyja, Paweł Łata, Gabriel Myszka, Adrian Pańczyk, Wiktor Kita)

W kategorii dwójek
III miejsce ( Adam Kołomyja, Patryk Półtorak)
IV miejsce ( Filip Smelcerz,  Dawid Zarzycki)

Gratulacje ❤

2021-10-21

Dziś w naszej szkole gościliśmy zaprzyjaźnione drużyny z klubu Gump Ostrowiec Świętokrzyski. Chłopcy rozegrali turniej "dwójek".  Po zaciekłych pojedynkach w finale spotkały się dwie drużyny z SOS Kielce i dwie z Gump Ostrowiec Świętokrzyski.
Nagrody rzeczowe dla 3 najlepszych zespołów ufundowała Pani Dyrektor Ewa Misiorowska.

Klasyfikacja końcowa

I miejsce -SOS Kielce
-Adam Kołomyja, Patryk Półtorak
II miejsce-Gump Ostrowiec
- Olaf Piętka, Kacper Dwojak
III miejsce -SOS Kielce
-Dawid Zarzycki, Filip Smelcerz

2021-09-20

Nasi uczniowie zmagali się na I Świętokrzyskiej Olimpiadzie w siatkówce chłopców.

W kategorii dwójek Adaś Kołomyja i Patryk Półtorak zajęli 3 miejsce

W kategorii trójek Adrian Pańczyk Jan Kołomyja i Paweł Łata zajęli 1 miejsce.

2021-09-20

17 czerwca odbył się nabór do 4 klasy sportowej o profilu piłki siatkowej. Do oceny sprawności fizycznej stawiło się ponad 40 dzieci. Po ocenie predyspozycji odbył się turniej singli.

Klasyfikacja końcowa

W kategorii dziewcząt

I miejsce Michalska Michalina

II miejsce Pałyga Zoja

III miejsce Kurek Zuzanna

W Kategorii chłopców

I miejsce Półtorak Patryk

II miejsce Zarzycki Dawid

III miejsce Kołomyja Adam

2021-09-20

Finał Wojewódzki o Puchar Kinder Joy of Moving za nami. W klasyfikacji końcowej nasi zawodnicy zajęli III miejsce w kategorii czwórek, III miejsce w kategorii trójek, V miejsce w kategorii trójek i V miejsce w kategorii dwójek. Gratuluję.