Wyjazdy zagraniczne

wycieczki

Począwszy od roku 2009 uczniowie mają możliwość wyjazdów zagranicznych

Wycieczki organizowane były do:
-Szkocja, Londyn 2009

-Norwegia 2010

-Hiszpania 2011

-Lazurowe Wybrzeże 2012

-Wieden 2013

-Londyn 2013

-Hiszpania 2014

-Toskania 2015

- Londyn 2017

Inicjatorem oraz koordynatorem jest pani Agnieszka Pawlusek opiekunami podczas wyjazdow pani Małgorzta Biskupska i pan Paweł Rabiej

Wszystkie wyjazdy miały charakter krajoznawczo językowy, podczas których uczestnicy otrzymali szansę poznania nie tylko nowych kultur i zwyczajów, historii poznawanych krajów ale również praktycznego posługiwania się językiem obcym.

Każdy z wyjazdów pozostawił niezwykłe wspomnienia i przyczynił się do integracji młodzieży.

Ponadto uczniowie otrzymali możliwość odwiedzenia swoich rówieśników zagranicznych w ich szkołach, wizyty te wzbudzały zawsze ogromne zaintersownie młodzieży dzięki czemu poznawali warunki kształcenia rówieśników w innych krajach prowadząc rozmowy w języku angielskim.

wyc2